• Adres: Fevziçakmak Mahallesi, 10659. Sk Karatay/ KONYA
  • Telefon : 0 332 355 11 81

Hakkımızda

Hakkımızda

ARPACI DÖKÜM

25 yılı aşkın üretim hayatı boyunca, çelik döküm, sfero döküm, pik döküm (dökme demir) ve alüminyum döküm alanlarında hizmet vererek Türk sanayisindeki yerini almıştır. Arpacı döküm, üretimde kusursuz hizmet akışını sağlamak için yenilikleri sürekli takip ederek uygulamaya koymaktadır. Sizlerden aldığı güçle yine sizlere yeni tasarımları ile alternatif ürün çeşitleri sunabilmek için üretimini kararlılık ve yeniliklerle sürdürmektedir. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir. Kalite anlayışımızın unsurları arasında muhtemel hataları önleyicilik, tam katılımcılık, personelin düzenli eğitimi, tedarikçilerle işbirliği, müşteri memnuniyeti ve çevreye saygı bulunmaktadır. Standartlara uygun şekilde yeniden yapılanma ve yatırımlara hız verme aşamasındaki Arpacı Döküm’e gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür eder, sizlere bugünkü gibi gelecekte de hizmet vermekten memnuniyet duyacağımızı ifade etmek isteriz.

MİSYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde; sürekli gelişim felsefesine dayalı olarak, müşterilerimizin isteklerine tam olarak cevap verebilmek, müşteri isteklerini ve yasal şartları dikkate alarak; hatasız ve kaliteli ürünler üretmek, tam zamanında teslimatını gerçekleştirmek ve satış sonrasında da müşterimizin yanında olmak.

VİZYONUMUZ

Müşteri isteklerine uygun olarak, otomasyona dayalı modern tesislerde ürettiği yüksek kaliteli ürünleri ile, ulusal ve uluslararası pazarlarda etkili olarak faaliyet gösteren, sektöründe saygın ve lider bir döküm firması olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite politikamız, yürürlükteki yasa ve standartlara uygun, etkin ve sürekli gelişen müşteri odaklı yönetim felsefesiyle kaliteli ürünleri zamanında ve rekabetçi fiyatlara sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Üst yönetimden en alt seviyeye kadar tüm çalışanlarımızın müşteri isteklerini temel alan toplam kalite felsefesini benimsemesini esastır. Bu doğrultuda, tüm personelimizin gerekli eğitimlerini sağlamak ve kalite duyarlılığını tüm çalışanlarımızla yaymak temel görevimizdir. Bu çerçevede Arpacı Döküm müşteri memnuniyetini sağlayabilmek ve kalite düzeyini sürekli geliştirmek için sürekli olarak kendisini iyileştirmeyi, alanındaki gelişmelerini yakından takip etmeyi ve kalitesini geliştireceğine inandığı her türlü yeniliği bünyesine almayı ilke edinmiştir. Arpacı döküm olarak, kalite yönetim sistemimizin şartlarını yerine getirerek ve iyileştirerek, ilkeli ve sorumlu bir anlayış içinde davranmayı ve başta üst yönetim olmak üzere güç birliği içerisinde tüm kaynaklarımızı bu doğrultuda seferber etmeyi taahhüt ederiz.